Pierwszy taniec

Nauka Pierwszego Tańca we Wrocławiu – Zapraszamy do Estilo!

Najważniejszą częścią uroczystości weselnej jest pierwszy taniec Młodej Pary.

Ma on znaczenie magiczne i wróżebne.

Dla każdej pary tworzymy indywidualną i niepowtarzalną choreografie pierwszego tańca, pomagamy w wyborze utworu muzycznego oraz prowadzimy zajęcia w zakresie tańca weselnego (taniec użytkowy), który pomaga swobodnie poruszać się na parkiecie przez całą uroczystość weselną.

Zapraszamy na kurs tańca i zajęcia indywidualne.Zapisy – tel. 531-944-948

Pierwszy taniec – freestyle: muzyka z filmu Miasto 44

Pierwszy taniec – walc wiedeński: Whitney Houston – I have nothing

Pierwszy taniec – walc wiedeński: Piotr Rubik – Psalm dla Ciebie

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ? 🙂

– profesjonalizm
– najlepsi instruktorzy
– wieloletnie doświadczenie
– doradzamy parom w wyborze utworu do pierwszego tańca
-indywidualnie dopasowana choreografia
– dokładamy wszelkich starań aby każda para czuła się swobodnie i naturalnie w swoim pierwszym tańcu
– atrakcyjne i przystępne ceny karnetów
– klimatyzowane sale z lustrami
– pomagamy każdej parze uświetnić tą wyjątkową uroczystość nie tylko pierwszym tańcem ale również tańcem użytkowym,który pozwala swobodnie tańczyć przez całe wesele
– błyskawiczne lekcje dla par zgłaszających sie w ostatniej chwili przed weselem
– elastyczny grafik zajęć
– stawiamy nacisk na nauke prowadzenia w parze
– bardzo dobra lokalizacja
– bezpłatny parking pod szkołą
– roztańczymy każdego 🙂

Pierwszy taniec Wrocław

Jeżeli ktoś potrafi tańczyć, a więc nigdy nie siedzi przy stole w czasie imprezy, a chętnie przytupuje do muzyki, bez problemu nauczy się tańczyć na swój własny ślub. Wystarczy, że zastanowi się nad tym, jaki taniec tak naprawdę go interesuje, a wybór jest spory. W Internecie można znaleźć filmy instruktażowe, które prezentują kroki wielu tańców, doskonale nadających się na pierwszy taniec.

Ciekawą propozycją może być walc angielski, który jest klasycznym tańcem towarzyskim, również chętnie tańczonym na weselach. Poza tym tak naprawdę każdy inny taniec może być interesujący i dopasowany do okoliczności. Dziś już nikt nie kieruje się żadnymi zasadami przy dokonywaniu wyboru pierwszego tańca. Bywa elegancko i śmiesznie, bardziej na luzie i standardowo. Samodzielna nauka pierwszego tańca jak najbardziej jest możliwa, aczkolwiek poziom jego opanowania jest ściśle zależny od obecnych umiejętności tańczącej pary.

Nauka pierwszego tańca Wrocław

Aby przystąpić do nauki tańca, należy w pierwszej kolejności dokonać wyboru konkretnego rodzaju. Następnie trzeba znaleźć instrukcje, kroki, do tego muzykę, a później zwyczajnie rozpocząć trening. Oczywiście nauka pierwszego tańca okaże się skuteczna, kiedy będzie miała miejsce w odpowiedniej ilości godzin. Im więcej się trenuje, tym lepiej wychodzi, a przynajmniej tak właśnie powinno być. Samodzielna nauka wymaga większego zaangażowania, aby bez kontroli i praktycznych wskazówek, móc w końcu opanować ten taniec i bez pomyłek przetańczyć całą choreografię.

Wszystkie pary, które decydują się na samodzielną naukę, mają do wyboru wskazówki w Internecie, a także profesjonalne kursy stworzone na płytach CD przez doświadczonych instruktorów tańca. Wówczas nauka pierwszego tańca odbywa się krok po kroku, poczynając od podstawowych ruchów, poprzez praktykowanie ich z muzyką, po efekty specjalne uzupełniające całość choreografii. Z takim programem, nauka pierwszego tańca odbywa się całkiem samodzielnie i nie potrzeba fachowego oka instruktorów. Wtedy i szkoły nauki tańca jakie posiada Wrocław, nie są tak potrzebne jak mogło się wydawać.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  • YouTube