Pierwszy Taniec

Najważniejszą częścią uroczystości weselnej jest pierwszy taniec Młodej Pary.
Ma on znaczenie magiczne i wróżebne.

Niepowtarzalny
pierwszy taniec…

Dla każdej pary tworzymy indywidualną i niepowtarzalną choreografię pierwszego tańca, pomagamy w wyborze utworu muzycznego oraz prowadzimy zajęcia w zakresie tańca weselnego (taniec użytkowy), który pomaga swobodnie poruszać się na parkiecie przez całą uroczystość weselną.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ?

  • profesjonalizm instruktorów,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • doradzamy parom w wyborze utworu do pierwszego tańca,
  • tworzymy indywidualną i dopasowaną choreografię,
  • dokładamy wszelkich starań aby każda para czuła się swobodnie i naturalnie w swoim pierwszym tańcu,
  • atrakcyjne i przystępne ceny,
  • klimatyzowane sale z lustrami,
  • organizujemy także błyskawiczne lekcje dla par zgłaszających sie w ostatniej chwili przed weselem.

Wspaniały Pierwszy Taniec – Asia i Piotr

Styl: Walc Wiedeński
Muzyka: Piotr Rubik – Psalm dla Ciebie

Pierwszy Taniec w wykonaniu naszych podopiecznych.

Pierwszy taniec Wrocław

Jeżeli ktoś potrafi tańczyć, a więc nigdy nie siedzi przy stole w czasie imprezy, a chętnie przytupuje do muzyki, bez problemu nauczy się tańczyć na swój własny ślub. Wystarczy, że zastanowi się nad tym, jaki taniec tak naprawdę go interesuje, a wybór jest spory. W Internecie można znaleźć filmy instruktażowe, które prezentują kroki wielu tańców, doskonale nadających się na pierwszy taniec.

Ciekawą propozycją może być walc angielski, który jest klasycznym tańcem towarzyskim, również chętnie tańczonym na weselach. Poza tym tak naprawdę każdy inny taniec może być interesujący i dopasowany do okoliczności. Dziś już nikt nie kieruje się żadnymi zasadami przy dokonywaniu wyboru pierwszego tańca. Bywa elegancko i śmiesznie, bardziej na luzie i standardowo. Samodzielna nauka pierwszego tańca jak najbardziej jest możliwa, aczkolwiek poziom jego opanowania jest ściśle zależny od obecnych umiejętności tańczącej pary.

Nauka pierwszego tańca Wrocław

Aby przystąpić do nauki tańca, należy w pierwszej kolejności dokonać wyboru konkretnego rodzaju. Następnie trzeba znaleźć instrukcje, kroki, do tego muzykę, a później zwyczajnie rozpocząć trening. Oczywiście nauka pierwszego tańca okaże się skuteczna, kiedy będzie miała miejsce w odpowiedniej ilości godzin. Im więcej się trenuje, tym lepiej wychodzi, a przynajmniej tak właśnie powinno być. Samodzielna nauka wymaga większego zaangażowania, aby bez kontroli i praktycznych wskazówek, móc w końcu opanować ten taniec i bez pomyłek przetańczyć całą choreografię.

Wszystkie pary, które decydują się na samodzielną naukę, mają do wyboru wskazówki w Internecie, a także profesjonalne kursy stworzone na płytach CD przez doświadczonych instruktorów tańca. Wówczas nauka pierwszego tańca odbywa się krok po kroku, poczynając od podstawowych ruchów, poprzez praktykowanie ich z muzyką, po efekty specjalne uzupełniające całość choreografii. Z takim programem, nauka pierwszego tańca odbywa się całkiem samodzielnie i nie potrzeba fachowego oka instruktorów. Wtedy i szkoły nauki tańca jakie posiada Wrocław, nie są tak potrzebne jak mogło się wydawać.

Nie wiesz od jakiego kursu zacząć? Pomożemy Ci w wyborze.

Zapraszamy do naszej szkoły Tańca przy ulicy Armii Krajowej.

Roztańczymy Każdego!