O nas
Stworzona z miłości do tańca przez ludzi, którzy swą pasję chcą przekazywać innym. Szkoła tańca „Estilo” zaprasza wszystkich spragnionych rytmicznych form wypoczynku.

Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania

Prowadzimy kursy i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Szeroki wachlarz tanecznych stylów  sprawi, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dopasujemy godziny zajęć do rytmu twojej pracy i obowiązków ,a nasi doświadczeni instruktorzy potrafią nauczyć za pomocą sprawdzonych metod.

W  lustrzanej sali nauczysz się pierwszych kroków tanecznych z wybranej formy tańca, ale też szampańsko pobawisz się podczas wieczorku panieńskiego. Wynajmujemy również salę dla par i tancerzy, którzy indywidualnie w komfortowych warunkach pragną szlifować swe umiejętności.

Poznaj nowych ludzi, odzyskaj harmonię duszy i ciała

Ruch rzeźbi twoje ciało i sprawia, że gubisz zbędne kilogramy. Wzrasta twoja pewność siebie.. Taniec przywraca harmonię duszy i ciała. To najlepsze antidotum na złe samopoczucie. W atmosferze zabawy i relaksu, oderwiesz się od codzienności i rozwiniesz swą  pasję. Tu poznasz nowych ludzi. Kreujemy miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć po ciężkiej pracy i przenieść się w inny świat.

Dogodny dojazd, bezpłatny parking

Wybierając Estilo, zyskujesz. Świetna lokalizacja przy głównej arterii sprawia, że jesteśmy blisko. Nie musisz przebijać się do centrum, tkwiąc w korkach i czekając na kolejnych światłach. Prócz dogodnego dojazdu, oferujemy darmowy parking. Nareszcie bezstresowo zaparkujesz auto.

Zadzwoń, napisz e-mail – odpowiemy na każde pytanie.
A najlepiej spróbuj swych sił w naszej kameralnej szkole.
Roztańczymy każdego!

Nie wiesz od jakiego kursu zacząć? Pomożemy Ci w wyborze.

Zapraszamy do naszej szkoły Tańca przy ulicy Armii Krajowej.

Roztańczymy Każdego!