Taniec dla Dzieci Wrocław

W  naszej Szkole Tańca Estilo prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od czwartego roku życia w formie BALETU, MIX DANCE, TANIEC TOWARZYSKI, HIP – HOP, CHEERLEADERS.

Balet

W programie kursu mamy elementy baletu i podstaw ruchowo – tanecznych , rytmika, ćwiczenia na koordynację, równowagę , pamięć ruchową i smukłą prostą postawę ciała, zajęcia mają na celu również rozwijanie wyobraźni i wrażliwości na muzykę.

Mix-Dance

W programie kursu  mamy podstawy różnych form tańca typu hip – hop , taniec współczesny , MTV dance, taniec towarzyski i salsa. Mix dance jest dobrym wyborem dla dzieci ,które nie mają jeszcze sprecyzowanego jednego rodzaju tańca jaki chciałyby ćwiczyć. Jest to również jeden ze sposobu na wyładowanie dziecięcej energii a za razem nauka rytmu, choreografii tanecznych, właściwej postawy i koordynacji.

Taniec Towarzyski

W programie kursu mamy naukę podstaw 10 tańców turniejowych, latynoamerykańskich (typu cha cha cha, samba, rumba, jive,w późniejszym etapie paso doble) i standardowych ( typu walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, w późniejszym etapie foxtrot). Na zajęciach dzieci ćwiczą solo i w parach. Taniec towarzyski jest wszechstronną formą.

Zajęcia będą prowadzone w różnych grupach wiekowych:

4-6 lat
7-9 lat
9-13 lat

Zapisy na zajęcia

Część terminów znajduje się w grafiku, zachęcamy do kontaktu z naszym sekretariatem tel. 531 944 948 – w razie trudności z wyborem godziny prosimy o telefon, gdyż oprócz poniższych terminów planujemy jeszcze inne godziny zajęć.

Co daje taniec dzieciom ?

 • pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny

 • wyrabia nawyk utrzymania prawidłowej postawy ciała

 • podnosi sprawność psychomotoryczną

 • rozwija wyobraźnię i umuzykalnia

 • wyzwala pozytywne uczucia i przeżycia ( śmiech, radość, zadowolenie)

 • wyrabia koordynację ,  poczucie rytmu i umiejętność reagowania ruchem na muzykę i jej nastrój

 • dziecko nabiera nowych umiejętności ( poznaje nowe tańce , kroki i choreografie)

 • wzmacnia dziecięcą wiarę we własne możliwości dając poczucie pewności siebie

 • uczy estetyki a także samodzielności i współpracy w grupie

 • uczy dyscypliny i kreatywności

 • daje wiele przyjemności będąc ciekawą formą spędzania wolnego czasu

Dzieci, które w najmłodszych latach mają styczność z tańcem często lepiej potrafią poradzić sobie z wyznaczonym zadaniem, łatwiej się przystosowują, mają wyrobioną podzielność uwagi i współpracy w grupie ,są bardziej zdyscyplinowane i sprawniejsze fizycznie co jest tak ważne w dzisiejszym komórkowym – komputerowym świecie.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Mając na względzie to jak pozytywnie taniec wpływa i wspomaga rozwój dziecka pragniemy zaszczepiać pasję do tańca u wszystkich naszych podopiecznych, bez względu na to, czy ich celem jest rekreacja, czy taniec sportowy.

Ilość dzieci w grupach jest ograniczona na tyle aby każdy uczestnik mógł wynieść z zajęć jak najwięcej nowych ciekawych umiejętności i aby instruktor mógł skupić się na całej grupie i na każdym dziecku osobno.

Do wyboru grupy prowadzone będą w języku polskim lub angielskim.

Przyjazne ceny:

 • karnet na 4 spotkania po 45min to koszt 80zł

Wykwalifikowana kadra instruktorska

z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Bezstresowa atmosfera

Zajęcia z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.

Dobra lokalizacja

Znajdujemy się w centrum Wrocławia – Krzyki, bardzo  łatwo do nas trafić z gwarancją bezpłatnego parkingu wokół budynku szkoły.

Zapraszamy do naszej szkoły Tańca przy ulicy Armii Krajowej.

Roztańczymy Każdego!